1,6 млн гривень на територіальну оборону без бюрократичних перепон – Житомирський міський голова, співзасновник «Пропозиції» Сергій Сухомлин

1 млн 600 тис. грн з міського бюджету – для місцевого батальйону територіальної оборони. Таке рішення прийняли на сесії Житомирської міської ради. Його одностайно підтримали, зокрема, і депутати, обрані від “Пропозиції”. Кошти мають спрямують безпосередньо на комунальні підприємства аби пришвидшити процес забезпечення захисників.

«Є нагальна потреба допомогти батальйону для того, щоб ефективно виконувати свою роботу. Йде ще бюрократичний процес по реєстрації і інших моментах. Тому для того, щоб прийняти ефективне рішення, і батальйон міг отримати підтримку не через два-три місяці, коли вже не потрібна буде ця підтримка, ми пішли трішки іншим шляхом – ми фактично виділятимемо ці кошти на комунальні підприємства для того, щоб швидко зробити і без тендеру закупити все необхідне», — зазначив Житомирський міський голова, співзасновник «Пропозиції» Сергій Сухомлин.

На ці кошти закуплять насамперед побутові речі, папір, товари подвійного призначення, додаткові генератори, засоби зв’язку і таке інше. Це мають зробити впродовж кількох днів. Водночас, за словами мера-пропозиціонера, 1 млн 600 тис. грн – це лише початок. Далі, якщо буде потреба, питання забезпечення ТРО будуть оперативно вирішувати. До кінця тижня також в Житомирі проведуть інформаційну роботу щодо цивільного захисту населення.

Нагадаємо, міські, сільські та селищні голови, обрані від «Пропозиції», завершують підготовку заходів з територіальної оборони. А міський голова Дніпра Борис Філатов оголосив про плани створити в місті сучасний комплекс оборони і безпеки, де кожен охочий зможе сам або з сім’єю проводити час, удосконалювати себе, займаючись військовою, військово-спортивною підготовкою під керівництвом Збройних сил та за участи міста, але на принципово новій професійній основі. На цей проект мають витратити 100 млн грн.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia