Про партію

Термін «пропозиція» формується із двох слів: pro – від латинського «за», давньогрецького «руху вперед» та міжнародного терміна professional, і власне слова «позиція».

«Пропозиція» – це консолідація людей справи, які прагнуть об’єднати країну на основі професіоналізму і конструктивної позиції.

До партії «Пропозиція» вже приєднались: міський голова Житомира Сергій Сухомлин, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, міський голова Дніпра Борис Філатов, міський голова Каховки Андрій Дяченко.

Усі роки Незалежності ми перебували у стані перманентної кризи, жоден Майдан, жодна революція не змогли прибрати від влади корумповану еліту. «Нові обличчя» швидко інтегрувались у правлячий клас, олігархи залишилися контролювати країну.

Єдиний вихід – змінити систему, почати будувати абсолютно нову державу, спираючись при цьому не на владу та опозицію, яка була владою і все її критиканство задля того, аби знову нею стати, а на пропозицію – конструктивну більшість українського суспільства.

Наша мета – побудувати ефективну систему місцевого самоврядування, що стане самостійною гілкою влади та однією з найважливіших складових держави. Адже сьогодні люди із професійною позицією сконцентровані саме в органах місцевого самоврядування. Коли центральна влада, змінюючи одна одну, змагається в популізмі й некомпетентності, саме на місцевому самоврядуванні щоденно лежить розв’язання актуальних місцевих проблем правопорядку, підприємництва, медицини, освіти, екології, створення комфортного середовища проживання для жителів сіл, селищ, містечок і великих українських мегаполісів.

«Пропозиція» – це альтернатива, це професіонали, це представники місцевого самоврядування, які знають, як розв’язувати проблеми там, де вони виникають.

«Пропозиція» – це ті, хто сподівається на себе, поки інші чекають допомоги від Заходу або Сходу.

«Пропозиція» – це ті, хто тримає на собі економіку країни, поки влада й опозиція обливають одна одну брудом.

«Пропозиція» не ділить українців на «правих» і «лівих», «лібералів» та «соціал-демократів», «західних» або «східних», «українськомовних» або «російськомовних». «Пропозиція» об’єднує у своїх лавах усіх відповідальних, компетентних і свідомих людей, готових діяти і змінювати країну на краще.

«Пропозиція» – це працююча більшість країни, це ми з вами.