Бердичів активно модернізує систему теплопостачання – депутат-пропозиціонер Артур Іваненко

Депутати міської ради, члени виконкому та перший заступник міського голови оглянули, як триває процес встановлення нового обладнання на об’єктах тепломережі за кошти НЕФКО, повідомив радник міського голови, депутат міської ради від ПП «Пропозиція» Артур Іваненко.

Ще на початку року міськрада схвалила кредит від цієї міжнародної організації, яка фінансує й впроваджує малі та середні екологічні проекти, на обладнання для тепломережі. І отримали 175 тис. євро позики під мінімальні 3% річних на два роки, ще стільки ж – грантових коштів та зобов’язались на 1,8 млн грн дофінансувати цей проект з міського бюджету. Тож загальна вартість проекту для Бердичева складе 7,7 млн. грн. Це суттєво і перспективно для громади, вважає депутат-пропозиціонер Артур Іваненко:

«Головний результат – це енергозбереження та економія коштів. І, як наслідок, покращення постачання тепла бердичівлянам, яке надає КП «Бердичівтеплоенерго». Ми прогнозуємо, що за рахунок нового обладнання, а це насоси, димососи та вентилятори, тепломережа зможе економити близько 600тис.грн. щомісяця в опалювальний сезон, а це щонайменше 3,6 млн. грн. на рік. Комунальне підприємство зможе фактично за два роки лише на економії електроенергії окупити цей проект. Крім того нове обладнання потребує лише обслуговування, а не ремонту, як старе. Отже, йдеться ще й про додаткову економію коштів на ремонті».

Нагадаємо, міський голова Бердичева Сергій Орлюк теж обраний від політичної партії «Пропозиція». У своїй діяльності політична сила декларує публічне й відкрите управління комунальними підприємствами.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia