Інвесторів треба мотивувати власними успіхами всередині країни – житомирський пропозиціонер Валерій Онопрієнко

Депутат Житомирської обласної ради, обраний від ПП «Пропозиція», секретар постійної комісії з питань бюджету та фінансів Валерій Онопрієнко переконаний, що для підвищення інвестиційної привабливості у владі має бути якомога більше професіоналів з досвідом виробництва.

На думку пропозиціонера, рівень інвестицій в Україну може бути значно більшим, якщо держава змінить політику щодо інвесторів та зуміє об’єднати фахівців, які зможуть показати потенціал країни. А поки, з огляду на ситуацію з інвестиціями, яка є зараз, на кардинальну зміну ситуації піде багато років.

«В Україну дійсно зараз ідуть інвестиції, але це переважно гроші, які свого часу були виведені з країни через офшорні зони. Ті, хто мають вплив і можливість захистити ці кошти тут, повертають їх. Реальні великі інвестори світового рівня в нашу економіку поки що не готові вкладати через несприятливі умови. Навіть програми, які зараз працюють в державі, недостатньо продумані для того, щоб до нас йшов інвестор. Наприклад, є хороша програма «Велике будівництво», але вона не сприяла притоку інвестицій. Навпаки – ми вкладаємо кошти в економіки інших держав, закуповуючи у них матеріали для ремонту доріг. Думаю, для того, щоб ситуацію з інвестиціями покращити, потрібно зібрати виробників, які можуть розробити необхідну програму, та гарантувати її втілення. Ми покажемо приклад внутрішнього успіху, який мотивуватиме закордонний бізнес вкладати гроші в нашу економіку», – зазначив Валерій Онопрієнко.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia