Команда «ПРОпозиції» провела зариблення річки. ВІДЕО

Зариблення річки Случ провела команда «Пропозиції» у Новограді-Волинському. У воду запустили 520 кг білого амура, коропа та товстолоба.

Про екологічну ініціативу команди лідерів Новограда-Волинського розповів співзасновник партії «Пропозиція» Сергій Сухомлин:

«Пів тонни риби випустили в річку. Це класна ініціатива команди «Пропозиції» Новограда-Волинська. Це ПРО майбутнє. Команда «Пропозиції» – відповідальні люди, і їм є що показати. Ще не при владі вони вже роблять для своєї громади дуже корисні речі».

Кандидат на посаду Новоград-Волинського міського голови від партії «Пропозиція» Олександр Широкопояс розповів, що цей проєкт будуть продовжувати і надалі.

«Це вперше у Новограді-Волинському був масовий запуск риби – запускали білий амур, короп і товстолоб. Ми проконсультувалися з водними експертами: запускали не мальок, а той, що вже трішки підріс, щоб прижитися в такій водоймі. Ми зареєстрували ГО «Річка Случ» і це наш перший проєкт – зариблення річки. Думаю, незабаром ми це повторимо», – розповів Широкопояс.

За словами кандидата до облради Володимира Ширми, це крок у підтримку екології, адже риба теж чистить річку:

«Це гарний приклад для громадських і партійних структур».