Медійний хайп зі слабким ефектом – співзасновник партії «Пропозиція» Андрій Дяченко про ініціативу Президента платити за вакцинацію

Депутат Каховської міської ради від “Пропозиції” скептично оцінив ініціативу Володимира Зеленського виплачувати по 1000 гривень всім, хто пройшов вакцинацію від коронавірусу. На його думку, президент сподівається на медійний ефект, а не на збільшення кількості щеплень. Втім і ці сподівання марні, заявив Андрій Дяченко в ефірі ПРОпозиціонери Клубу.

Ідея викликана повним провалом кампанії вакцинації, адже в Україні цей показник найменший в Європі, вважає пропозиціонер. Але навіть тих, хто вже зробив повний курс щеплення, нині налічується 13 мільйонів. Тобто, навіть для них передбачених 8-ми мільярдів не вистачить, констатував Дяченко.

«Вважаю, що ця ініціатива викликана лише бажанням створити медійний хайп, ефект від якого буде слабким. По-перше, оформити відповідну виплату зможуть далеко не всі – необхідно мати смартфон, встановити «Дію», відкрити віртуальну картку, оформити заявку. Для людей старшого віку це майже недосяжно. Тепер щодо переліку послуг. У багатьох невеличких містах і селах спортивні і концертні зали просто відсутні, так само як і кінотеатри. Через безгрошів’я люди там мало подорожують, а отже, квитки їх теж не цікавлять, особливо на літак. Тож ця тисяча викликатиме у них лише обурення. Цільовою аудиторією владної ініціативи буде хіба що середній клас і молоде покоління українців. А ще – ті сфери бізнесу, які отримають хай хоч і невеликий прибуток», – підсумував один із засновників партії «Пропозиція».

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia

Андрій Дяченко, депутат Каховської міськради, фракція ПП “Пропозиція”, співзасновник партії