Міський голова Бердичева Сергій Орлюк відзвітував про перший рік роботи

Міський голова Бердичева, висуванець політичної партії “Пропозиція”, Сергій Орлюк розповів про те, чого вдалося досягти лише за рік роботи на посаді і чого не вистачає місцевому самоврядуванню для досягнення ще кращих результатів.

У своєму звіті міський голова посилається на власну передвиборчу програму, яку виконує пункт за пунктом. Йдеться про короткострокові проєкти, які вже виконані. На середньострокові та довгострокові потрібно 5-10 років. Але частині з них вже дали старт, розповів мер-пропозиціонер.

Ключове з того, що вдалося зробити, це в рамках співпраці з НЕФКО встановити нове обладнання на котельнях КП «Бердичівтеплоенерго» на суму майже 13 млн.грн. Головний результат проєкту – енергозбереження та економія коштів на експлуатації тепломережі. Наразі на завершальному етапі – переговори про фінансування заміни 11 кілометрів трубопроводів вже у 2022 році, йдеться у звіті. Керівництво Бердичівської громади змінило також підхід до ремонтних робіт «Бердичівводоканал» – не латати, а ремонтувати.  Це дозволило заощадити 2,5 мільйони гривень платників податків.

Вперше за десятки років в Бердичеві придбали 3 одиниці нової техніки для місцевих комунальних підприємств. А ще лише за рік роботи обладнали весь громадський транспорт системою GPS-моніторингу. В грудні буде встановлено перше інформаційне табло.

Цього року в місті замінено також 496 звичайних на нові енергозберігаючі LED світильники. Ще стільки ж найближчим часом буде встановлено. Це зекономить 583тис. грн. на електроенергії.

Вже цієї зими бердичівляни побачать також відремонтований Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова. Влада міста також завершує термосанацію бердичівської школи № 1 – одного із найбільших навчальних закладів міста.

«В своїй програмі я особливу акцентував на благоустрої та необхідності приділяти увагу дітям і молоді. Впродовж 2021 року змонтовано і відкрито 4 нових дитячих майданчики. Будуємо ще два, а також скейт-парк біля пляжу. Це відбувається при підтримці держави і у співпраці з народним депутатом. Триває капітальний ремонт міського басейну. Завершимо у 2022 році», – додав Сергій Орлюк.

Одне з його перших рішень на посаді стосувалося створення Громадської ради при міському голові, у складі якої 35 громадських організацій. Крім того, на завершальному етапі є формування Молодіжної ради.

Перші кроки зроблено і в галузі розвитку туристичного потенціалу – у Бердичеві відкрили туристично-інформаційний центр. Сергій Орлюк також акцентував увагу на прозорості роботи місцевої влади і на встановлення каналів комунікації з жителями громади.

Водночас на думку міського голови, багато міських проблем можна було б вирішити у разі реалізації передвиборчої програми партії «Пропозиція»:

«Ми продовжуємо наполягати на наданні права громадам створювати муніципальну варту й обирати шерифів, прагнемо встановлення прямих бюджетних відносин між громадою і державою,  а також передачі на муніципальний рівень екологічного контролю і екологічного збору», – наголосив Сергій Орлюк.

Докладний звіт доступний за посиланням:

https://berdychiv-rada.gov.ua/2021/12/%d0%b7%d0%b2%d1%96%d1%82-%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b4%d0%b8%d1%87%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bc%d1%96%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b8/

Сергій Орлюк, міський голова Бердичева, партія “Пропозиція”