Міський голова Житомира, співзасновник партії “Пропозиція” Сергій Сухомлин: “З нетерпінням чекаємо на повномасштабний запуск Міжнародного аеропорту “Житомир”

Сьогодні з компанією «ONUR construction international» підписано договір на реконструкцію житомирського міжнародного аеропорту імені Корольова. Це надважливий проект не лише для нашого міста та області, а й для України, написав на своїй сторінці у Фейсбуці Сергій Сухомлин.

У напрямку Житомира, під Києвом, вже проживає 800-900 тисяч осіб. Ця територія розбудовується. І людям зручніше дістатись аеропорту в Житомирі, аніж їхати в Бориспіль через всю столицю. Маючи сучасний аеропорт, ми зможемо надати послугу всім охочим вже тут, у нашому місті, повідомив мер-пропозиціонер.

«Відновленням роботи житомирського аеропорту я опікувався ще до того як став міським головою. З плином часу мало хто вірив, що цей проект можливий. Але ми доводимо: все буде реалізовано! Фірма, що перемогла — українська, з турецькими інвестиціями. Чудово заявила про себе на ринку, зокрема, в ремонтах аеропортів, автошляхів та мостів. Вона планує почати реконструкцію об’єкту наприкінці весни, після проведення підготовчих робіт. І вже до кінця 2022-го обіцяють все завершити. Йдеться про демонтаж та повністю нове будівництво злітно-посадкової смуги. Вся реконструкція вартує 800 мільйонів гривень, 50 з них дає місто, іншу суму — державний бюджет. Працюємо та з нетерпінням чекаємо на повномасштабний запуск Міжнародного аеропорту «Житомир», – з оптимізмом наголосив Сергій Сухомлин.

Він також подякувати всім, хто зробив цей проект реальністю: Президентові України, народним депутатам, особисто головам Житомирської обладміністрації та обласної ради.

Нагадаємо, Сергій Сухомлин вдруге став міським головою Житомира – у 2020 році він переміг у І турі. Політик балотувався від партії “Пропозиція”, співзасновником якої став разом з міськими головами Дніпра, Кропивницького, Миколаєва, Чернівців та Каховки. Окрім Сергія Сухомлина, на Житомирщині ще двоє висуванців “Пропозиції” стали міськими головами – Бердичева та Коростишева. Попільнянську селищну раду теж очолив пропозиціонер. Загалом в цій області на всіх рівнях працюють 85 депутатів-пропозиціонерів.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia