ПАМ’ЯТІ ІРИНИ СИНЯВСЬКОЇ

Рік минув, як пішла із життя неймовірна Людина — Ірина Максимівна Синявська. Людина, яку неможливо забути. Людина, яка назавжди залишиться в наших серцях, думках, спогадах.

❤️❤️❤️

Ірина Максимівна була душею нашої команди. Людиною-феєверком, яка запалювала кожного з нас, дарувала віру в себе. Вона як ніхто інший уміла об’єднувати людей та вести за собою. Вона була мудрим наставником, рідною мамою, професіоналом своєї справи — нашим Вчителем.

Життя Ірини Максимівни обірвалося похмурим осіннім днем, у День Тиші – 24 жовтня 2020 року. Вона провела передвиборчу кампанію цілої політичної сили, але не встигла побачити результати роботи, якою горіла днями і ночами…

Втрата Ірини Максимівни болить не лише нам, це втрата для всієї України.  Як політик, громадський діяч, державний управлінець все своє життя вона працювала, щоб зробити нашу країну кращою.

В своєму житті вона успішно очолювала Житомирську обласну раду та працювала головою Житомирської обладміністрації. Вона управляла Департаментом аграрної освіти, науки та дорадництва МінАПК. Представляла Національну делегацію України у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи. Ірина Синявська неодноразово входила до рейтингу ТОП-100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус».

На яких би посадах не працювала Ірина Максимівна, вона скрізь віддавалась роботі на всі 100% і при цьому уміла залишатись щирою, чуйною, неймовірно позитивною Людиною. Кожен день вона заряджала тих, кому випала честь з нею працювати, невгамовною енергією та невичерпним оптимізмом. Вона була Людиною-вогнем, а тепло, яке вона запалила в нас, назавжди залишиться у думках, серцях, спогадах та розмовах.

Вічна пам’ять світлій, сонячній людині!