«Пропозиція» в парламенті може стати альтернативою старим патріотичним силам

Українці поволі втрачають довіру до парламентських партій, які вже впродовж тривалого часу будують свій діалог з виборцями на патріотичній риториці. Низька результативність їхньої діяльності, корупційні скандали, політичні спекуляції призводять до того, що в експертному середовищі все частіше говорять про необхідність єднання навколо нових патріотичних сил. Під час круглих столів, які 18 серпня відбулися у Полтаві та Кременчуці, лідери думок припустили, що ці нові лідери мають прийти саме з місцевого самоврядування. Відповідно, партія «Пропозиція», яка представлена у 148 місцевих радах чотирнадцяти регіонів України, має всі шанси стати потужною альтернативою старим патріотичним силам в парламенті.

«Люди втомилися від політиків, які у своїх заграваннях з електоратом сегментують українців за мовою, вірою, національністю, регіоном проживання тощо. Це не патріотизм. Адже патріотизм – це не розділяти, а об’єднувати країну», – сказав під час дискусії політолог Ігор Рейтерович.

Інші учасники зустрічі погодилися з тим, що для цього нові патріотичні сили мають бути підтриманими і на Сході та Заході, і на Півдні та Півночі країни. А для такої підтримки тільки гучних слів, вишиванки та знання гімну недостатньо. Потрібні конкретні результати, що доводять: люди ефективно працюють, аби кожного дня підвищувати якість життя українців та гарантувати їхню безпеку від зовнішніх та внутрішніх загроз.

«Патріотизм не в заявах, а в конкретних справах – це актуальний запит українців. Тож поступово політичний Олімп будуть займати ті сили, представники яких фахово підходитимуть до реалізації завдань у профільній сфері», – наголосив політичний експерт Юрій Подорожній. За його словами, партія «Пропозиція» відповідає цьому критерію, бо зібрала у своїх лавах справжніх професіоналів з різних напрямів.

До того ж всі вони свій шлях в політиці будують за еволюційною моделлю: спочатку реалізувавши свої експертні компетенції в місцевому самоврядування, а вже потім виходячи на політичну арену національного рівня. Саме так і має відбуватися у цивілізованій демократичній державі. «Нові лідери прийдуть з місцевого самоврядування. Тож партія «Пропозиція» в парламенті може стати альтернативою старим патріотичним силам», – заявив Ігор Рейтерович.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia