Сергій Сухомлин зробив свій вибір на користь розвитку рідного Житомира

Міська влада Житомира робила все можливе, аби вибори сьогодні відбулися. Про це заявив Сергій Сухомлин після того, як проголосував на виборчій дільниці.

На його думку, кожен громадянин повинен брати участь у виборах для того, щоб потім запитати в політика, мера чи депутата чому той не зробив що обіцяв, або навпаки — подякувати за роботу.

“Це свідомість громадян. Нарешті закінчилися вибори та вся ця виборча кампанія у Житомирі, яка була іноді брудною, забирала багато сил і нервів. Вона сьогодні закінчується”, — сказав міський голова.

Разом з тим, він зазначив, що на дільницях з самого ранку було багато проблем.

“Насамперед зранку не відкрилися декілька дільниць по місту й облаштування кабінками для голосування на багатьох дільницях не було забезпечене. Місто повинне забезпечити дільниці коштами, дезінфекторами і таким іншим. Це ми все зробили. Голова комісії мала підписати договір з підрядником на виготовлення кабінок. І коли ми пропонували допомогу нас запевнили, що вона не потрібна. Мовляв, самі все знаємо і розуміємо. Ми перевіряли листи, звернення від комісії. Нічого не було. Вчора о 9-10 вечора нас запевнили, що все оплачено і договори укладені. Тож вранці все буде нормально.

Сьогодні ми бачимо як відпрацювали. Може це просто спроба зробити так, щоб ці вибори не відбулися? Але ми з самого ранку зробили все, щоб люди змогли проголосувати. Просто самі депутати привозили матеріали та з шуруповертами монтували кабінки для голосування”, — розповів Сергій Сухомлин.