У всьому світі ліквідація наслідків негоди відбувається завдяки синергії влади, бізнесу і громадян – голова фракції партії «Пропозиція» у Житомирській міськраді Олександр Ракович

Під час першої цього року засідання ПРОпозиціонери Клубу його учасники обговорювали питання готовності міст до снігопадів. Ситуації в Житомирі прокоментував депутат міської ради з фракції «Пропозиція», секретар постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста Олександр Ракович.
На думку депутата міська рада загалом справляється зі снігопадами. Необхідні для посипання доріг та тротуарів матеріали були придбані ще влітку, а парк машин для прибирання намагаються час від часу оновлювати.
«Наразі в Житомирі прибиранням снігу займається комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів». Зараз у нас є 33 одиниці техніки. Коли був перший сніг у грудні минулого року, то підприємство цілком справлялось власними силами. Для великих та тривалих снігопадів такої кількості техніки не вистачає. Щоб повністю забезпечити нею комунальників потрібні чималі кошти. Тож було вирішено залучати на прибирання снігу під час великих снігопадів підрядні організації», – розповів Олександр Ракович.
Але найбільших проблем снігопади створюють у дворах будинків
«Цьогорічний снігопад був не такий проблемний як минулого року. Тоді ми мали гарний приклад, коли підприємці власним коштом із залученням техніки допомагали місту долати наслідки снігопадів. Добре, що люди розуміють, що бюджет міста обмежений, і якщо є проблема та можливість її вирішити, то потрібно долучатись. У всьому світі ліквідація наслідків негоди відбувається завдяки синергії влади, бізнесу і громадян. «Пропозиція», як партія місцевого самоврядування, теж поділяє цей принцип», – резюмував депутат.
Маєте пропозиції?
Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner
Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia
Олександр Ракович, голова фракції ПП “Пропозиція” у Житомирській міській раді