У Житомирі «Слуги народу» шукають шляхи як не визнати результати виборів

У Житомирі представники виборчого штабу «Слуга народу» безпідставно хочуть скасувати  результати виборів на  дільниці № 181367. Позов до Житомирського окружного адміністративного суду подав кандидат у депутати до Житомирської міської ради від партії «Слуга народу» Юрій Опанащук.  Однак його мотивація виглядає щонайменше дивною, якщо не сказати незаконною.

«У позові кандидат у  депутати  говорить, що на  дільниці  № 181367 були грубі порушення. Але жодного акта про порушення саме на цій дільниці складено не було. Згідно із законом, будь-які порушення повинні спочатку відображатися в актах, тільки тоді є підстави звертатись до суду для визнання виборів недійсними», – кажуть у штабі партії «Пропозиція».

На цій виборчій дільниці перемагають представники  «Пропозиції» – подружжя Онопрієнків. Вони вже понад 10 років працюють у цьому мікрорайоні і  мають величезну підтримку серед місцевого населення.

«Ймовірно тому наші конкуренти  хочуть скасувати результати виборів та затягнути виборчий процес, що понесе за собою затримку в роботі нового складу депутатського корпусу та життєдіяльності міста Житомира загалом», – кажуть у  «Пропозиції».

Там наголосили, що «дивним» виглядає  те, що кандидат від «слуг» Юрій Опанащук позивається до Житомирської міської ТВК,  де головою є представниця партії «Слуга народу»  Оксана Пліс. А ще більше дивує  збіг обставин, що суддя Житомирського окружного адміністративного суду Володимир Липа, який розглядатиме справу, є громадянським чоловіком кандидатки у депутати до Житомирської міської ради від «Слуги народу» Наталії Савіної.

«Команда партії «Пропозиція» виступає за чесні та справедливі вибори у Житомирі. Втім, ми акцентуємо увагу на тому, що це має відбуватися відкрито та незаангажовано. А коли справу в суді розглядає чоловік кандидатки в депутати від «Слуги народу», ми не впевнені в об’єктивності та чесності прийняття ним рішень», – наголошують представники партії «Пропозиція».