Яким буде ЖИТОМИР ЗАВТРА — залежить від кожного житомирянина

Сергій Сухомлин, кандидат на посаду голови Житомирської міської ради,  разом з командою «ПРОПОЗИЦІЇ» представив передвиборчу програму  «ЖИТОМИР. ЗАВТРА». Вона складається з 12-ти розділів, у яких Сергій Сухомлин та його команда розповіли, яким може бути Житомир впродовж наступних 5 років. 

«Наша програма, саме наша, бо я писав її не сам, а спільно з командою “ПРОПОЗИЦІЇ”, складається переважно з продовження вже зробленого. Адже за останні 5 років у Житомирі реалізовано чимало, є й такі проєкти, які лише почали, але ми обов’язково втілимо їх під час наступної каденції. Важливі проєкти, які скептики вважали піаром, стають реальністю. Саме це і є для “ПРОПОЗИЦІЇ” основним: реальні справи, а не порожні обіцянки. За минулі 5 років ми реалізували багато проєктів, які змінили це місто. Ми не боялися братися за складні проєкти, такі як будівництво нових ТЕЦ, реконструкція водоканалу. А днями Житомир нарешті отримав дозвіл на будівництво сміттєпереробного заводу», – розповів Сергій Сухомлин під час свого виступу.

За словами Сергія Сухомлина, команда Пропозиція йде і в міську, і в обласну ради. І саме зараз йому потрібна підтримка кожного житомирянина.

«Місто — це живий організм. Кожен із нас — клітинка цього організму. І те, яким буде Житомир через 5 років — залежить від кожного з нас. Прийдіть на вибори 25 жовтня та обирайте, яким буде Житомир завтра. Обирайте тих, чиї результати ви бачите вже сьогодні. У нас вже є історія успіху. Не бачу перешкод для того, аби ця програма стала реальністю завтра», – резюмував Сергій Сухомлин.