Житомир повністю термомодернізує всі школи і садочки міста – міський голова і співзасновник «Пропозиції» Сергій Сухомлин

Житомир отримав пільговий кредит на 30 років та грантові кошти від німецького державного банку Німеччини. Відповідну угоду підписали представники Кабінету міністрів та фінустанови KFW. Завдяки цьому 40 закладів освіти збережуть тепло та зекономлять кошти громади.

Кілька років тривала підготовча робота: перемовини, аудит організаційної спроможності міста, обстеження будівель, узгодження механізму фінансування та умов пільгового кредитування. 29 листопада міська рада погодила проект і вже наступного дня угоду підписали, повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Тепер влада міста створить робочу групу, яка це все відпрацює, надасть рекомендації щодо переліку об’єктів та діятиме впродовж часу проведення усіх робіт. У відборі зважатимуть на кількість учнів/вихованців та критерії споживання теплової енергії за останні кілька років.

«Усі роботи – від підготовки до здачі в експлуатацію – триватимуть із 2022 по 2025 роки. Важливо, що підхід комплексний: термоізоляція стін, даху та підвалу; заміна вікон та дверей; встановлення індивідуальних теплових пунктів. Після проведення всіх заходів ми отримаємо 60% скорочення споживання теплової енергії, а це економія понад 30-ти мільйонів гривень на рік! Додатково Житомир отримає грант у 3 мільйони євро для комплексної термореновації закладів охорони здоров’я!», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці мер-пропозиціонер.

Нагадаємо, Сергій Сухомлин – один із співзасновників партії «Пропозиція». Торік він був переобраний міським головою Житомира на другий термін, здобувши підтримку більшості виборців вже у І турі. До міської ради від «Пропозиції» пройшло і найбільше депутатів – 16 із 42.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia